Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Niechciane prezenty świąteczne. Czego lepiej nie kłaść pod choinką? [TOP 10]

Data publikacji: 2018-12-03, Data modyfikacji: 2018-12-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Święta Bożego Narodzenia za pasem, a te potrafią przysporzyć sporego bólu głowy. Wszystko przez prezenty. Nawet jeden nietrafiony upominek potrafi sprawić, że świąteczna aura pryśnie. Nie pozwól, żeby klimat świąt zepsuło gorzkie poczucie prezentowego faux pas. Przygotowaliśmy listę prezentów, których nie tylko nie chcielibyście dostać, ale, co najważniejsze, nie chcą otrzymać Wasi bliscy. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii!

Pełna treść wiadomości na: leczyca.naszemiasto.pl/artykul/niechciane-prezenty-swiateczne-czego-lepiej-nie-klasc-pod,4904794,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    łęczycki

    Powiat łęczycki – stolicą powiatu znajdującego się w północnej części województwa łódzkiego jest Łęczyca. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku. Na jego terenie znajduje się geometryczny środek Polski, dokładnie w miejscowości Piątek, która jest siedzibą gminy Piątek. Pozostałe gminy w powiecie to: Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Świnice Warckie, Witonia.

    W powiecie zarejestrowanych jest 25 pomników przyrody. Jako że większość terenów stanowią obszary wiejskie, każdy turysta powinien zwrócić uwagę na mnogość szklaków rowerowych. Za to w jedynym mieście powiatu – Łęczycy warto zwiedzić m.in. ratusz z końca XVIII w., Kościół p. w. św. Andrzeja z 1 połowy XV w., klasztory Bernardynów, dominikanów i Norbertanek. Warto zajrzeć także do muzeum umiejscowionym w Zamku królewskim z 2 poł. XIV w. Odbudowany został w 2 poł. XX w.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola