Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

DRZWI ALUMINIOWE GARAZOWE OCIEPLANE

 

Drzwi aluminiowe Garażowe

Informacje ogólne

Drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe aluminiowe przeznaczone do użytku w budynkach prywatnych, pomieszczeniach gospodarczych i budynkach przemysłowych - drzwi aluminiowe z przegrodą termiczną, drzwi aluminiowe bez przegrody termicznej. Standardowo drzwi wyposażone są w zamek z wkładką, trzy klucze, klamkę.

Skrzydło drzwi i ościeżnica

- rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych Skrzydło wypełnione jest panelem 40mm ocieplonym pianką poliuretanową. Rama skrzydła i ościeżnicy malowana jest proszkowo. Uszczelnienie gumowe na całym obwodzie. Drzwi mogą być wykonane jako jednoskrzydłowe i dwu skrzydłowe.

Wypełnienie skrzydła

Panel o grubości 40 [mm] z przetłoczeniami wypełniony pianką bez-freonową poliuretanową.
Od wewnątrz i z zewnątrz struktura panela jak w bramach garażowych segmentowych. Panel wykonany jest z blachy ocynkowanej.

Okucia i zamki

Drzwi aluminiowe wyposażone są standardowo w jeden zamek z wkładką, 3 klucze, klamki ST 27 w kolorze czarnym. Drzwi można wyposażyć w dodatkowy zamek zwykły z wkładką i trzema kluczami. Możliwość zamiany wkładki zwykłej na patentową (MCM) wyposażoną w 5 kluczy. Ponadto drzwi można wyposażyć w bolec zabezpieczający przed wyważeniem. Zazwyczaj do drzwi jednoskrzydłowych są montowane 2 bolce, natomiast do drzwi dwuskrzydłowych 4 bolce. Istnieje również możliwość domontowania samozamykacza od wewnątrz.

Kratka wentylacyjna

Istnieje możliwość zamontowania kratki wentylacyjnej K1 o wymiarach 462 x 136 [mm] lub K2 o wymiarach 515 x 185 [mm] w kolorze brązowym, białym, czarnym.

Przeszklenie - okienka

W drzwiach aluminiowych wypełnionych panelem istnieje możliwość zamontowania przeszklenia

Kolorystyka

Drzwi można wykonać w dowolnym kolorze z palety RAL, jak również w kolorach złoty dąb, orzech, mahoń, antracyt. Wewnętrzna strona ościeżnicy i ramy skrzydła w kolorze RAL9016.

Kontakt

WIĘCEJ INFORMACJI nr tel : 602-845-164 bramymalopolska

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łęczycki

Powiat łęczycki – stolicą powiatu znajdującego się w północnej części województwa łódzkiego jest Łęczyca. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku. Na jego terenie znajduje się geometryczny środek Polski, dokładnie w miejscowości Piątek, która jest siedzibą gminy Piątek. Pozostałe gminy w powiecie to: Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Świnice Warckie, Witonia.

W powiecie zarejestrowanych jest 25 pomników przyrody. Jako że większość terenów stanowią obszary wiejskie, każdy turysta powinien zwrócić uwagę na mnogość szklaków rowerowych. Za to w jedynym mieście powiatu – Łęczycy warto zwiedzić m.in. ratusz z końca XVIII w., Kościół p. w. św. Andrzeja z 1 połowy XV w., klasztory Bernardynów, dominikanów i Norbertanek. Warto zajrzeć także do muzeum umiejscowionym w Zamku królewskim z 2 poł. XIV w. Odbudowany został w 2 poł. XX w.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola