Belka
Czwartek, 28 Marca 2024   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kąpiel w fontannach zagraża zdrowiu. Sanepid ostrzega przed bakteriami, grzybami i wirusami [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Sanepid w Łodzi wydał informuje, że woda w fontannach to źródło bakterii, wirusów i grzybów. Nie wolno się w fontannach kąpać, moczyć nóg i rąk, a nawet wdychać wody, która jest wokół nich rozpylana, bo grozi to zapaleniem płuc lub gorączką Pontiac. Woda w fontannach nie jest uzdatniana, dezynfekowana i nie jest poddawana żadnej kontroli.

Pełna treść wiadomości na: leczyca.naszemiasto.pl/artykul/kapiel-w-fontannach-zagraza-zdrowiu-sanepid-ostrzega-przed,4749607,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
leczyca.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: leczyca.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    łęczycki

    Powiat łęczycki – stolicą powiatu znajdującego się w północnej części województwa łódzkiego jest Łęczyca. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku. Na jego terenie znajduje się geometryczny środek Polski, dokładnie w miejscowości Piątek, która jest siedzibą gminy Piątek. Pozostałe gminy w powiecie to: Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Świnice Warckie, Witonia.

    W powiecie zarejestrowanych jest 25 pomników przyrody. Jako że większość terenów stanowią obszary wiejskie, każdy turysta powinien zwrócić uwagę na mnogość szklaków rowerowych. Za to w jedynym mieście powiatu – Łęczycy warto zwiedzić m.in. ratusz z końca XVIII w., Kościół p. w. św. Andrzeja z 1 połowy XV w., klasztory Bernardynów, dominikanów i Norbertanek. Warto zajrzeć także do muzeum umiejscowionym w Zamku królewskim z 2 poł. XIV w. Odbudowany został w 2 poł. XX w.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola