Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Październik miesiącem krwiodawstwa w ZSP nr 1 [GALERIA!]

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Zgodnie z niepisaną szkolną tradycją Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w październiku szkołę odwiedzili pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Celem wizyty było zachęcenie młodzieży do oddawania krwi. Podczas pierwszej wizyty uczniowie klas III Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wysłuchali prelekcji dotyczącej krwiodawstwa. W szkole odbyła się również pierwsza w tym roku szkolnym akcja zbiórki krwi.

Pełna treść wiadomości na: leczyca.naszemiasto.pl/artykul/pazdziernik-miesiacem-krwiodawstwa-w-zsp-nr-1-galeria,4835921,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  łęczycki

  Powiat łęczycki – stolicą powiatu znajdującego się w północnej części województwa łódzkiego jest Łęczyca. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku. Na jego terenie znajduje się geometryczny środek Polski, dokładnie w miejscowości Piątek, która jest siedzibą gminy Piątek. Pozostałe gminy w powiecie to: Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Świnice Warckie, Witonia.

  W powiecie zarejestrowanych jest 25 pomników przyrody. Jako że większość terenów stanowią obszary wiejskie, każdy turysta powinien zwrócić uwagę na mnogość szklaków rowerowych. Za to w jedynym mieście powiatu – Łęczycy warto zwiedzić m.in. ratusz z końca XVIII w., Kościół p. w. św. Andrzeja z 1 połowy XV w., klasztory Bernardynów, dominikanów i Norbertanek. Warto zajrzeć także do muzeum umiejscowionym w Zamku królewskim z 2 poł. XIV w. Odbudowany został w 2 poł. XX w.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola