Belka
Niedziela, 6 Października 2024   imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kradł paliwo i okradał samochody. Mieszkańcowi gminy Daszyna grozi 10 lat więzienia!

Data publikacji: 2019-04-03, Data modyfikacji: 2019-04-05
A A AWydrukDrukuj  
 
2 kwietnia 2019 roku kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o cztery kradzieże z włamaniem. Mieszkaniec powiatu łęczyckiego włamywał się do pojazdów skąd kradł paliwo oraz ich wyposażenie. Dzień później w ręce stróżów prawa wpadł 54 – letni złodziej. Cześć skradzionego mienia została odzyskana. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a paserstwo zagrożone jest karą do lat 5.

Pełna treść wiadomości na: leczyca.naszemiasto.pl/artykul/kradl-paliwo-i-okradal-samochody-mieszkancowi-gminy-daszyna,5065019,artgal,t,id,tm.html?kategoria=23
leczyca.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: leczyca.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    łęczycki

    Powiat łęczycki – stolicą powiatu znajdującego się w północnej części województwa łódzkiego jest Łęczyca. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku. Na jego terenie znajduje się geometryczny środek Polski, dokładnie w miejscowości Piątek, która jest siedzibą gminy Piątek. Pozostałe gminy w powiecie to: Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Świnice Warckie, Witonia.

    W powiecie zarejestrowanych jest 25 pomników przyrody. Jako że większość terenów stanowią obszary wiejskie, każdy turysta powinien zwrócić uwagę na mnogość szklaków rowerowych. Za to w jedynym mieście powiatu – Łęczycy warto zwiedzić m.in. ratusz z końca XVIII w., Kościół p. w. św. Andrzeja z 1 połowy XV w., klasztory Bernardynów, dominikanów i Norbertanek. Warto zajrzeć także do muzeum umiejscowionym w Zamku królewskim z 2 poł. XIV w. Odbudowany został w 2 poł. XX w.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola